سوالات متداول

در حال حاضر ما گالری فعال نداریم و بازدید از کارها و خرید حضوری امکان‌پذیر نیست. اما امکان تحویل حضوری در کارگاه‌ رو برای عزیزانی که ساکن تهران هستند، در نظر گرفتیم. کارگاه ما در مرکز تهران و در محدوده میدان انقلاب واقع شده تا در هر جای تهران که هستید، به سادگی امکان دسترسی به ما رو داشته باشید.

بسته‌بندی تابلوهای وتا کاملا محکم و امنه و تابلوها با وجود داشتن شیشه، سالم به دست شما می‌رسند؛ اما در صورتی‌که مشکلی هم اتفاق بیفته، ما در کنار شماییم و مسئولیت کامل سلامت تابلوها رو تا زمانی که دریافتشون کنید، به عهده می‌گیریم. در صورت شکسته شدن شیشه در زمان ارسال، هزینه تعویض شیشه به شما بازگشت داده میشه.

آماده‌سازی تابلوهای وتا بین ۷-۵ روز طول می‌کشه. اگر در تهران هستید، حداکثر یک هفته بعد از ثبت سفارش، تابلوهاتون به دستتون میرسند و اگر در شهرهای دیگه هستین، احتمالا ۴-۳ روز بیشتر منتظر می‌مونید. برای پیگیری سفارش، می‌تونید به شماره‌تلفن ما (۰۹۱۰۹۲۶۵۸۳۶) در تلگرام یا واتساپ پیام بدید و یا فرم تماس موجود در همین صفحه رو پر کنید. ما در اسرع وقت، به پیام شما پاسخ میدیم.

بله، از طریق این صفحه (تابلوی خودت رو بساز!) می‌تونید طرح موردعلاقه خودتون رو اول در قالب یک تابلو ببینید و بعد سفارش بدید. سعی کنید طرح موردنظرتون کیفیت و حجم مناسبی داشته باشه. اما نگران هم نباشید، چون در صورتی فایل شما کیفیت لازم برای تبدیل شدن به تابلو رو نداشته باشه، کارشناس ما با شما تماس می‌گیرند و با مشورت خودتون، یا کیفیت فایل رو اصلاح می‌کنند و یا هزینه پرداختی شما رو مرجوع می‌کنند.

بله، برای این کار فقط کافیه درخواست و کد مجموعه‌های موردنظرتون رو برای شماره‌تلفن ما (۰۹۱۰۹۲۶۵۸۳۶) در تلگرام یا واتساپ ارسال کنید.