از کجا آمده‌ایم؟

قصه وتا از اونجا شروع شد که ما، دو تا فارغ التحصیل معماری “میل به ساختن” رو تو خودمون کشف کردیم. ساختن همه وسیله‌هایی که دوست داشتیم و بعضا تو بازار نمی دیدیم. اوایل با ساخت صنایع دستی، دستبندهای سنگی، ماکت، ساعت و خلاصه هر وسیله کوچک و بزرگ خودمون رو سرگرم می‌کردیم.
 
با دیدن هر وسیله داخل مغازه ها، اولین فکری که به ذهنمون خطور می‌کرد این بود که : “خب، حالا چطور میشه اینو ساخت؟” و هیجان ساختن رو خیلی بزرگ‌تر از خریدن میدیدیم.
 
هدیه دادن یه بخش دوست داشتنی دیگه از زندگی ما بود. طوریکه معمولا دست سازه‌هامون رو علاوه بر منزل خودمون،تو خونه دوستان و فامیل هم میشد دید.
 
با گذشت چند سال و بعد از امتحان کردن فعالیت های مختلف، این ایده به ذهنمون خطور کرد که چرا دایره دست‌سازه‌هامون بزرگ‌تر و گسترده‌تر نباشه؟ چرا محصولاتمون رو تو خونه‌های بیشتری نبینیم؟
خواستیم اگر افرادی مثل ما عاشق سادگی و مینیمالیسم هستند، اگر به دکوراسیون محل زندگی شون اهمیت میدن و دوست دارن در محیط اطرافشون عناصر جذاب ببینن و کیف کنن و اگر دلشون غنج میره برای اینکه هر چندوقت یه تغییری درونش به وجود بیارن، خوشحالیمون رو به هم گره بزنیم؛ و در نهایت گروه هنری وتا از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو در زمینه دکوراسیون منزل و محل کار آغاز کرد.
وتا در حال حاضر تابلوهای دکوراتیو فانتزی، مینیمال، کودک و تابلوهای کودک تولید می‌کنه و در آینده نزدیک دایره فعالیتش رو به تمامی لوازم دکوری و اکسسوری منزل گسترش میده…
 
به اعتقاد ما خونه هرکس باید شامل وسیله هایی با طرح هایی باشه که از ته دل دوستشون داره… به همین خاطر علاوه بر محصولات آماده موجود در سایت، امکان سفارشی کردن محصولات چاپی رو هم در نظر گرفتیم، تا محصولی که خریداری می کنید دقیقا همون چیزی باشه که لازم دارید…

 
 
هدف وتا با افتخار، کمک به زیباترکردن منزل و محل کار شماست!